BirÜniversite-Üniversiteye Giden Yolda Yanınızda

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
2018 2 yıllık bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir
not:Aşağıdaki listede verilen puanlar 2018 yılı YENİ yerleşen adayların puanlarıdır. 2 yıl eğitim veren bölümlere ait TYT (Önlisans) (YKS) Taban Puanları ve sıralamalarıdır.

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 2 yıllık üniversite taban puanları başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 2 Yıllık Üniversite Bölümlerin Taban Puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.

2 yıllık bölümlerin taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz bölüme tıklamak. Eğer aradığınız bölümü aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz.

2 Yıllık Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019)

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 2 yıllık üniversite taban puanları başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 2 Yıllık Üniversite Bölümlerin Taban Puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı. 2 yıllık bölümlerin taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz bölüme tıklamak. Eğer aradığınız bölümü aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz. 2 Yıllık Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019) Acil Durum Afet Yönetimi Taban Puanları (2 Yıllık) Adalet Bölümü Taban Puanları (2 Yıllık) Ağız Diş…
2018 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Değerlendirme

2018 TYT zor muydu? - 7.5
Doğruluk Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.1

Genel Puan

2018 2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.55 ( 1 oy)

2 yıllık bölümler, iki yillik bolumler, iki yıllık sağlık bölümleri, 2 yıllık üniversite taban puanları 2018, 2 yıllık taban puanları, 2 yillik saglik bolumleri taban puanlari, 2 yıllık bölümler 2018,2 yillik bolumler puanlar, istanbul 2 yillik bolumler, 2 yillik üniversite puanları
* Veriler ÖSYM sitesinden alınmıştır. Taban Puanlar OBP'li sıralamalardır.
* 2018 2019 Yılının YKS verilerine göre hazırlanmış en güncel sıralamalar ve taban puanlarıdır.
* Yukarıda puan ve sıralama gösterilmeyen boşluklar, o bölümün kontenjanının dolmadığı anlamına gelmektedir.
* Bize sormak istedikleriniz için YKSFORUM sayfamızı kullanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BirUniversite.com © Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır.