BirÜniversite-Üniversiteye Giden Yolda Yanınızda

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
2018 4 yıllık bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir
not:Aşağıdaki listede verilen puanlar 2018 yılı YENİ yerleşen adayların puanlarıdır. 4 yıl eğitim veren bölümlere ait AYT (Lisans) (YKS) Taban Puanları ve sıralamalarıdır.

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 4 yıllık üniversite taban puanları başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 4 Yıllık Üniversite Bölümlerin Taban Puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.

4 yıllık bölümlerin taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz bölüme tıklamak. Eğer aradığınız bölümü aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz.

4 Yıllık Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019)

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için 4 yıllık üniversite taban puanları başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 4 Yıllık Üniversite Bölümlerin Taban Puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı. 4 yıllık bölümlerin taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz bölüme tıklamak. Eğer aradığınız bölümü aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bölüm hakkında bilgi alabilirsiniz. 4 Yıllık Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019) Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları  Adli Bilimler Taban Puanları Adli Bilişim Mühendisliği Taban Puanları …
2018 4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Değerlendirme

2018 AYT zor muydu? - 8.1
Doğruluk Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.3

Genel Puan

2018 4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.83 ( 2 oy)

úniversite taban puanlari,hemşirelik taban puanları 2018,4 yıllık bölümler,üniversite puanları,üniversite bölümleri,4 yıllık üniversite taban puanları,mühendislik taban puanları,4 yıllık sayısal bölümler,taban puanları,universite bolumleri ve puanlari * Veriler ÖSYM sitesinden alınmıştır. Taban Puanlar OBP'li sıralamalardır.
* 2018 2019 Yılının YKS verilerine göre hazırlanmış en güncel sıralamalar ve taban puanlarıdır.
* Yukarıda puan ve sıralama gösterilmeyen boşluklar, o bölümün kontenjanının dolmadığı anlamına gelmektedir.
* Bize sormak istedikleriniz için YKSFORUM sayfamızı kullanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BirUniversite.com © Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır.