BirÜniversite-Üniversiteye Giden Yolda Yanınızda

Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)

Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018 2019)
2018 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir
not:Aşağıdaki listede verilen puanlar 2018 yılı YENİ yerleşen adayların puanlarıdır. Üniversitelere ait TYT (2 yıllık-Önlisans) AYT (4 yıllık-Lisans) (YKS) Taban Puanları ve sıralamalarıdır.

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 Üniversite puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı.

Üniversite taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz üniversiteye tıklamak. Eğer aradığınız üniversiteyi aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019)

TYT ve YKS sınavlarına girecek veya girmiş olan üniversite adayları için üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında aşağıda bir liste hazırladık. 2018 Üniversite puanları için hazırlanmış bu liste, ÖSYM tarafından yayınlanan en son verilere dayanarak tüm bilgiler güncel olarak hazırlandı. Üniversite taban puanları için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan listeden istediğiniz üniversiteye tıklamak. Eğer aradığınız üniversiteyi aşağıdaki listede bulamıyorsanız arama butonunu kullanarak ulaşmak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları (2018-2019) Abdullah Gül Üniversitesi Taban Puanları  Acıbadem Üniversitesi Taban Puanları  Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları  Adıyaman Üniversitesi Taban Puanları  Adnan Menderes Üniversitesi Taban Puanları  Afyon Kocatepe Üniversitesi Taban…
2018 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

2018 2019 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları Değerlendirme

2018 YKS zor muydu? - 8.9
Doğruluk Yüzdesi - 10
Öğrenci Bilgilendirilmesi - 9.9

9.6

Genel Puan

2018 Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları hakkında bir değerlendirme yaptık. Sizde değerlendirmenizi aşağıdan yapabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 4.6 ( 2 oy)

üniversite yüzdelik dilimleri,osym 2018 taban vebasari siralari,üni ler ve taban puanları,ÖSYM TÜM OKUL TABAN PUANLARI 2018,ünüversite taban puanları,hangi fakulte kac puan,2018 2019 üniversite taban puanları,izmir üniversitesi taban puanları 2018,türkiye genelinde üniversitepuanlari,universite puan basari siralari
* Veriler ÖSYM sitesinden alınmıştır. Taban Puanlar OBP'li sıralamalardır.
* 2018 2019 Yılının YKS verilerine göre hazırlanmış en güncel sıralamalar ve taban puanlarıdır.
* Yukarıda puan ve sıralama gösterilmeyen boşluklar, o bölümün kontenjanının dolmadığı anlamına gelmektedir.
* Bize sormak istedikleriniz için YKSFORUM sayfamızı kullanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BirUniversite.com © Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır.